Strony internetowe

Doradzimy Ci w kwestii domeny, zaprojektujemy logo, pomożemy wykupić hosting, opracujemy treść na witrynę, przetłumaczymy na wybrany język, stworzymy stronę internetową i ją wypozycjonujemy. Budujemy serwisy internetowe stanowiące spójną całość założonej koncepcji biznesowej i marketingowej. Nasza oferta ma pozwolić Ci wejście do sieci ze swoim produktem lub usługą i wypromować je w internetowym medium.

Aplikacje mobilne

Coraz to większa liczba użytkowników smartfonów oraz tabletów wymaga tworzenia mobilnych wersji serwisów internetowych. Oferujemy możliwość stworzenia mobilnej strony dla każdego serwisu internetowego. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach tworzenia oraz wdrażania produktu, zakres naszych usług jest kompleksowy. Zaczynamy od koncepcji serwisu, poprzez prace graficzne, webmasterskie, aż do programistycznych, a na wszystkich etapach prac ściśle współpracujemy z Klientem.

Aplikacje internetowe

Projektujemy i wdrażamy aplikacje zarówno na wewnętrzne potrzeby firm naszych Klientów, wspomagające zarządzanie firmą, jak i produkty webowe, wspierające działania e-biznesowe. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy autorskie systemy rezerwacji biletów, system "Track & Trace", gotowe rozwiązania dla portali bukmacherskich oraz nowoczesny system zarządzania produkcją.

Sklepy internetowe

W zależności od potrzeb Klienta tworzymy dedykowane rozwiązania lub też zajmujemy się konfiguracją i dostosowaniem już istniejących systemów. Dbamy o dostosowanie rozwiązań do branży i sprzedawanych produktów, tworzenie programów partnerskich, integracja z systemami magazynowymi, integracja z systemami płatności elektronicznej i wiele wiecej!

Outsorcing IT

Outsourcing IT to nowoczesne narzędzie biznesowe, które pozwala czasowo powiększyć zespół informatyczny o dodatkowych specjalistów bez potrzeby zatrudniania ich na stałe. Pomagamy w tworzeniu zespołu ekspertów IT, dostarczamy takich specjalistów, jakich potrzebuje Klient. Kierujemy się zasadą nieustannego rozwoju i stałego podnoszenia jakości świadczonych usług. Korzystamy zarówno z usług specjalistów IT współpracujących z naszą firmą jak i pozyskiwaniem nowych.

Kampanie reklamowe

Niezależnie na którym etapie realizacji swoich celów marketingowych znajduje się Twoja firma, tworzymy strategie i prezentujemy proponowane rozwiązania aby następnie skutecznie je wdrożyć. Jesteśmy elastyczni i chętnie przystąpimy do pracy od "zera", możesz liczyć na wsparcie w zakresie prowadzonych zabiegów marketingowych w Twojej firmie. Nasze doświadczenie i chęć rozwoju pozwalają nam odnosić sukcesy w promocji biznesu naszych Klientów. Jedyne co ryzykujesz to zwiększenie obrotów!

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie, jest najlepszym sposobem na to by strona internetowa zaczęła bić rekordy popularności w krótkim czasie. Istotą pozycjonowania jest popularyzacja twojej strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, co znacznie zwiększy ilość jej odwiedzin oraz skutkuje zdobyciem nowej rzeszy potencjalnych klientów.